Renesas Electronics America Inc IDT72V36102L15PF
- Manufacturer
- Renesas Electronics America Inc
- Model Name
- IDT72V36102L15PF
- Quantity
Out of stock
Products may be out of stock or no longer in production,Please contact our sales for details.
Product Attributes
- Mfr
- Series
72V
- Package
Tray
- Product Status
Obsolete
- Digi-Key Programmable
Not Verified
- Memory Size
4.5M (64K x 36 x 2)
- Function
Synchronous
- Data Rate
66.7MHz
- Access Time
10ns
- Voltage - Supply
3.15 V ~ 3.45 V
- Current - Supply (Max)
400mA
- Bus Directional
Bi-Directional
- Expansion Type
Width
- Programmable Flags Support
Yes
- Retransmit Capability
No
- FWFT Support
Yes
- Operating Temperature
0°C ~ 70°C