Pulsiv Limited PSV-AD-150-Q24IVS
- Manufacturer
- Pulsiv Limited
- Model Name
- PSV-AD-150-Q24IVS
- Datasheet
- Datasheet
- Description
- UP TO 150W VQFN24 IC POWER FACTO
- packaging
- Quantity
Availability to Order
Products need to verify price and stock, please send inquiry or contact sales
Cut Tape (CT) & Custom-Reel®
| Unit Price | Quantity | Ext Price |
|---|---|---|
- Standard packaging:
- 1
Product Attributes
- Mfr
Pulsiv Limited
- Series
- Package
Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)Digi-Reel®
- Product Status
Active
- Applications
Power Supply Controller
- Current - Supply
- Voltage - Supply
1.8V ~ 3.6V
- Operating Temperature
-40°C ~ 85°C (TA)