Hammond Manufacturing PWS7152A115N4LG
- Manufacturer
- Hammond Manufacturing
- Model Name
- PWS7152A115N4LG
- Datasheet
- Datasheet
- Description
- AIR/WATER HEAT EXCHANGER
- Quantity
Out of stock
Products may be out of stock or no longer in production,Please contact our sales for details.
Product Attributes
- Mfr
Hammond Manufacturing
- Series
PWS
- Package
Bulk
- Product Status
Obsolete
- Type
Air Conditioning Unit
- Voltage - Input
115VAC
- Specifications
A/C Unit, 5118 BTU
- Size / Dimension
4.53" L x 15.75" W x 37.40" H (115.0mm x 400.0mm x 950.0mm)