E-T-A ESX10-115-DC24V-3A
Image shown is a representation only.
  • E-T-A ESX10-115-DC24V-3A-thumb
E-T-A ESX10-115-DC24V-3A
Manufacturer
E-T-A
Model Name
ESX10-115-DC24V-3A
Datasheet
Datasheet
Description
CIR BRKR SOLID STATE 3A 24VDC
Quantity
Availability to Order
Products need to verify price and stock, please send inquiry or contact sales
Bulk
Unit Price Quantity Ext Price
Standard packaging:
1
Product Attributes
  • Mfr
    E-T-A
  • Series
    ESX10
  • Package
    Bulk
  • Product Status
    Active
  • Mounting Type
    Holder
  • Breaker Type
    Solid State
  • Current Rating (Amps)
    3A
  • Voltage Rating - DC
    32 V