ABLIC Inc. S-1410G28-K8T2U4 Tape & Reel (TR)
Image shown is a representation only.
  • ABLIC Inc. S-1410G28-K8T2U4 Tape & Reel (TR)-thumb
Manufacturer
ABLIC Inc.
Model Name
S-1410G28-K8T2U4
Datasheet
Datasheet
Description
IC OSC WATCHDOG TIMER 8TMSOP
packaging
Quantity
In stock: 2383
Tape & Reel (TR)
Unit Price Quantity Ext Price
Standard packaging:
4000
If you have any questions about product prices, please request a quote from our sales.
Product Attributes
  • Mfr
    ABLIC Inc.
  • Series
    S-1410
  • Package
    Tape & Reel (TR)
    Cut Tape (CT)
    Digi-Reel®
  • Product Status
    Active
  • Type
    Watchdog Circuit
  • Count
  • Frequency
  • Voltage - Supply
    0.9V ~ 6V
  • Current - Supply
    3.8 µA
  • Operating Temperature
    -40°C ~ 105°C (TA)
  • Package / Case
    8-WSSOP, 8-MSOP (0.110", 2.80mm Width)