WITHWAVE CO LTD W601-WF1WF1-36INCH
- Manufacturer
- WITHWAVE CO LTD
- Model Name
- W601-WF1WF1-36INCH
- Datasheet
- Datasheet
- Description
- CBL ASSY 1.0MM JACK 36"
- Quantity
In stock: 5
Bag
| Unit Price | Quantity | Ext Price |
|---|---|---|
- Standard packaging:
- 1
If you have any questions about product prices, please request a quote from our sales.
Product Attributes
- Mfr
WITHWAVE CO LTD
- Series
W6
- Package
Bag
- Product Status
Active
- Style
1.0mm to 1.0mm
- 1st Connector
1.0mm Jack
- 1st Contact Gender
Female
- 2nd Connector
1.0mm Jack
- 2nd Contact Gender
Female
- Length
36.00" (914.40mm)
- Cable Type
1.81mm OD Coaxial Cable
- Overall Impedance
50 Ohms
- Frequency - Max
110 GHz
- Color
Violet
- Features
- Operating Temperature
-55°C ~ 165°C