Vishay Barry AT0904AS-0100JN-91TR
- Manufacturer
- Vishay Barry
- Model Name
- AT0904AS-0100JN-91TR
- Datasheet
- Datasheet
- Description
- DC-18GHZ 0.1W AL2O3 CHIP ATTENUA
- packaging
- Quantity
Availability to Order
Products need to verify price and stock, please send inquiry or contact sales
Cut Tape (CT) & Custom-Reel®
| Unit Price | Quantity | Ext Price |
|---|---|---|
- Standard packaging:
- 1
Product Attributes
- Mfr
Vishay Barry
- Series
- Package
Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)Digi-Reel®
- Product Status
Active
- Attenuation Value
1dB
- Frequency Range
0 Hz ~ 18 GHz
- Power (Watts)
100mW