Vessel Tools 910S4100
- Manufacturer
- Vessel Tools
- Model Name
- 910S4100
- Datasheet
- Datasheet
- Description
- MEGADORA Slim Blade Screwdriver
- Quantity
In stock: 20
Retail Package
| Unit Price | Quantity | Ext Price |
|---|---|---|
- Standard packaging:
- 1
If you have any questions about product prices, please request a quote from our sales.
Product Attributes
- Mfr
Vessel Tools
- Series
MEGADORA™
- Package
Retail Package
- Product Status
Active
- Tool Type
Screwdriver
- Tip Type
Slotted
- Size
4mm x 100mm
- Length - Blade
4.00" (101.6mm)
- Length - Overall
7.01" (178.0mm)