TDK Corporation DPX205950DT-9126A1 Tape & Reel (TR)
- Manufacturer
- TDK Corporation
- Model Name
- DPX205950DT-9126A1
- Datasheet
- Datasheet
- Description
- RF DIPLEXER 2.45/5.425GHZ 0805
- packaging
- Quantity
In stock: 2424
Tape & Reel (TR)
| Unit Price | Quantity | Ext Price |
|---|---|---|
- Standard packaging:
- 2000
If you have any questions about product prices, please request a quote from our sales.
Product Attributes
- Mfr
TDK Corporation
- Series
DPX
- Package
Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)Digi-ReelĀ®
- Product Status
Active
- Type
Diplexer
- Frequency Bands (Low / High)
2.4GHz ~ 2.5GHz / 4.9GHz ~ 5.95GHz