Sensata-Crydom SM-OAC24A
- Manufacturer
- Sensata-Crydom
- Model Name
- SM-OAC24A
- Datasheet
- Datasheet
- Description
- AC OUTPUT MODULE 3.5A
- Quantity
Out of stock
Products may be out of stock or no longer in production,Please contact our sales for details.
Product Attributes
- Mfr
Sensata-Crydom
- Series
SM
- Product Status
Obsolete
- Type
AC Output Module
- Color
Black
- Style
Mini
- Voltage - Input
24VDC
- Current - Input
13 mA
- Voltage - Output
24 ~ 280VAC
- Current - Output
3.5A