Sensata-Crydom DP4RSC60D20B5
- Model Name
- DP4RSC60D20B5
- Description
- RELAY SSR CONTACT 48VDC 20A 15V
- Load Current
20 A
- Voltage - Input
4.5 ~ 15VDC
- Voltage - Load
1 ~ 48V