Sensata-Crydom DP4RSB60D60B5
- Model Name
- DP4RSB60D60B5
- Description
- RELAY SSR CONTACT 48VDC 60A 15V
- Load Current
60 A
- Voltage - Input
4.5 ~ 15VDC
- Voltage - Load
1 ~ 48V