Schneider Electric VLSA10R2E
- Manufacturer
- Schneider Electric
- Model Name
- VLSA10R2E
- Datasheet
- Datasheet
- Description
- EARLY MAKE FOR 63A -125A DIN RAI
- Quantity
In stock: 5
Box
| Unit Price | Quantity | Ext Price |
|---|---|---|
- Standard packaging:
- 1
If you have any questions about product prices, please request a quote from our sales.
Product Attributes
- Mfr
Schneider Electric
- Series
TeSys VLS
- Package
Box
- Product Status
Active
- Type
Auxiliary Contacts
- Voltage
690V
- Current
10A