Schmidt Kupplung MCPTS56-12-A
- Manufacturer
- Schmidt Kupplung
- Model Name
- MCPTS56-12-A
- Datasheet
- Datasheet
- Description
- 12 MM CONTROLFLEX COUPLING HUB
- Quantity
In stock: 10
Bag
| Unit Price | Quantity | Ext Price |
|---|---|---|
- Standard packaging:
- 1
If you have any questions about product prices, please request a quote from our sales.
Product Attributes
- Mfr
Schmidt Kupplung
- Series
- Package
Bag
- Product Status
Active
- Type
Coupling Hub
- Specifications
2.205" (56.00mm) Outer Diameter x 1.535" (39.00mm) Length