Pervasive Displays E2266JS0C1
- Manufacturer
- Pervasive Displays
- Model Name
- E2266JS0C1
- Datasheet
- Datasheet
- Description
- 2.66" EPD, SPECTRA, W.ITC
- Quantity
In stock: 291
Box
| Unit Price | Quantity | Ext Price |
|---|---|---|
- Standard packaging:
- 1
If you have any questions about product prices, please request a quote from our sales.
Product Attributes
- Mfr
Pervasive Displays
- Series
- Package
Box
- Product Status
Active
- Display Type
TFT - Electronic Paper Display (EPD)
- Display Mode
- Touchscreen
- Diagonal Screen Size
2.660" (67.56mm)
- Viewing Area
60.09mm W x 30.70mm H