Orbel Corporation L-1300SA1750-0340XF
- Manufacturer
- Orbel Corporation
- Model Name
- L-1300SA1750-0340XF
- Datasheet
- Datasheet
- Description
- RF SHIELD 1.300" X 1.750" FRAME
- Quantity
Availability to Order
Products need to verify price and stock, please send inquiry or contact sales
Bulk
| Unit Price | Quantity | Ext Price |
|---|---|---|
- Standard packaging:
- 100
Product Attributes
- Mfr
Orbel Corporation
- Series
LazerLocâ„¢
- Package
Bulk
- Product Status
Active
- Type
Shield, 2-Piece
- Height - Overall
0.340" (8.64mm)
- Length - Overall
1.750" (44.45mm)
- Width - Overall
1.300" (33.02mm)