Murata Electronics CSTNE14M0V510000R0
- Manufacturer
- Murata Electronics
- Model Name
- CSTNE14M0V510000R0
- Datasheet
- Datasheet
- Description
- RESONATOR CER 0.5% 5PF SMD
- Quantity
Availability to Order
Products need to verify price and stock, please send inquiry or contact sales
Tape & Reel (TR)
| Unit Price | Quantity | Ext Price |
|---|---|---|
- Standard packaging:
- 3000
Product Attributes
- Mfr
Murata Electronics
- Series
CERALOCK® CSTNE
- Package
Tape & Reel (TR)
- Product Status
Active
- Type
Ceramic
- Frequency
14 MHz
- Frequency Stability
±0.3%
- Frequency Tolerance
±0.5%
- Features
Built in Capacitor
- Capacitance
5 pF
- Impedance
40 Ohms
- Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
- Mounting Type
Surface Mount
- Package / Case
3-SMD, Non-Standard
- Size / Dimension
0.126" L x 0.051" W (3.20mm x 1.30mm)
- Height
0.039" (1.00mm)