Mini-Circuits TCBT-2R5G+ Tape & Reel (TR)
- Manufacturer
- Mini-Circuits
- Model Name
- TCBT-2R5G
- Datasheet
- Datasheet
- Description
- BIAS TEE SMT, 20 - 2500 MHZ, 50
- packaging
- Quantity
In stock: 760
Tape & Reel (TR)
| Unit Price | Quantity | Ext Price |
|---|---|---|
- Standard packaging:
- 2000
If you have any questions about product prices, please request a quote from our sales.
Product Attributes
- Mfr
Mini-Circuits
- Series
- Package
Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)Digi-ReelĀ®
- Product Status
Active
- Function
Bias Tee
- Frequency
20MHz ~ 2.5GHz