Masach Tech Ltd. MS108-10F-NS
- Manufacturer
- Masach Tech Ltd.
- Model Name
- MS108-10F-NS
- Datasheet
- Datasheet
- Description
- RF SHIELD 0.291"X0.425" SOLDER
- Quantity
In stock: 1008
Tray
| Unit Price | Quantity | Ext Price |
|---|---|---|
- Standard packaging:
- 168
If you have any questions about product prices, please request a quote from our sales.
Product Attributes
- Mfr
Masach Tech Ltd.
- Series
Drawn-Seamless EMI/RFI Shields
- Package
Tray
- Product Status
Active
- Type
Frame
- Height - Overall
0.079" (2.00mm)
- Length - Overall
0.425" (10.80mm)
- Width - Overall
0.291" (7.40mm)