Leader Tech Inc. SB28B1055
- Manufacturer
- Leader Tech Inc.
- Model Name
- SB28B1055
- Datasheet
- Datasheet
- Description
- FERRITE PLATE 26.8MM X 26.8MM
- Quantity
Availability to Order
Products need to verify price and stock, please send inquiry or contact sales
Bulk
| Unit Price | Quantity | Ext Price |
|---|---|---|
- Standard packaging:
- 20
Product Attributes
- Mfr
Leader Tech Inc.
- Series
Saddle BeadsĀ®
- Package
Bulk
- Product Status
Active
- Filter Type
Ferrite Plate
- Size / Dimension
1.055" L x 1.055" W (26.80mm x 26.80mm)
- Height - Seated (Max)
0.250" (6.35mm)