L3 Narda-MITEQ AMF-4F-02000400-05-10P-H
- Manufacturer
- L3 Narda-MITEQ
- Model Name
- AMF-4F-02000400-05-10P-H
- Datasheet
- Datasheet
- Description
- IC RF AMP GPS 2GHZ-4GHZ MODULE
- Quantity
Out of stock
Products may be out of stock or no longer in production,Please contact our sales for details.
Product Attributes
- Mfr
L3 Narda-MITEQ
- Series
AMF
- Package
Box
- Product Status
Active
- Frequency
2GHz ~ 4GHz
- P1dB
10dBm
- Gain
50dB
- Noise Figure
0.5dB
- RF Type
General Purpose
- Voltage - Supply
15V
- Current - Supply
200mA
- Test Frequency
2GHz ~ 4GHz