Kilo International DDSPT-75-1-6
Image shown is a representation only.
  • Kilo International DDSPT-75-1-6-thumb
Manufacturer
Kilo International
Model Name
DDSPT-75-1-6
Datasheet
Datasheet
Description
KNOB KNURLED W/SKRT 0.125" METAL
Quantity
Availability to Order
Products need to verify price and stock, please send inquiry or contact sales
Bulk
Unit Price Quantity Ext Price
Standard packaging:
1
Product Attributes
  • Mfr
    Kilo International
  • Series
    DDSPT
  • Package
    Bulk
  • Product Status
    Active
  • Style
    Cylindrical with Skirt
  • Type
    Knurled, Straight
  • Shaft Size
    0.125" (3.18mm)
  • Diameter
    0.750" (19.05mm), 1.113" (28.27mm) Skirt
  • Height
    0.750" (19.05mm)