JST Sales America Inc. A22KRW22KRW26E51C
Image shown is a representation only.
  • JST Sales America Inc. A22KRW22KRW26E51C-thumb
Manufacturer
JST Sales America Inc.
Model Name
A22KRW22KRW26E51C
Datasheet
Datasheet
Description
JUMPER ASSEMBLY SKT-SKT 22POS 2"
Quantity
In stock: 1000
Bulk
Unit Price Quantity Ext Price
Standard packaging:
1000
If you have any questions about product prices, please request a quote from our sales.
Product Attributes
  • Mfr
    JST Sales America Inc.
  • Series
    KRW
  • Package
    Bulk
  • Product Status
    Active
  • Connector Type
    Socket to Socket
  • Number of Positions
    22
  • Number of Rows
    2
  • Pitch - Connector
    0.079" (2.00mm)
  • Pitch - Cable
  • Length
    0.167' (50.80mm, 2.00")