JAE Electronics JF08R0R021065AA
- Manufacturer
- JAE Electronics
- Model Name
- JF08R0R021065AA
- Datasheet
- Datasheet
- Description
- CABLE ASSY HI SPEED
- Quantity
Out of stock
Products may be out of stock or no longer in production,Please contact our sales for details.
Product Attributes
- Mfr
JAE Electronics
- Series
JF08
- Package
Bulk
- Product Status
Obsolete
- Contact Termination
Receptacle with Latch to Receptacle with Latch
- Length
25.59" (650.00mm)
- Number of Positions
21
- Pitch
0.020" (0.50mm)