Infineon Technologies 48VBSGINVERTERTOBO1
- Manufacturer
- Infineon Technologies
- Model Name
- 48VBSGINVERTERTOBO1
- Datasheet
- Datasheet
- Description
- 48V BSG INVERTER DEMONSTRATOR
- Quantity
In stock: 5
Bulk
| Unit Price | Quantity | Ext Price |
|---|---|---|
- Standard packaging:
- 1
If you have any questions about product prices, please request a quote from our sales.
Product Attributes
- Mfr
Infineon Technologies
- Series
- Package
Bulk
- Product Status
Active
- Type
Power Management
- Function
Motor Controller/Driver
- Embedded
No
- Utilized IC / Part
IAUS240N08S5N019
- Primary Attributes
24V ~ 60V Supply