HellermannTyton TAG3T3-100B
- Manufacturer
- HellermannTyton
- Model Name
- TAG3T3-100B
- Datasheet
- Datasheet
- Description
- LABEL SELF LAMINATNG 1X3.75" WHT
- Quantity
Availability to Order
Products need to verify price and stock, please send inquiry or contact sales
Bulk
| Unit Price | Quantity | Ext Price |
|---|---|---|
- Standard packaging:
- 1
Product Attributes
- Mfr
HellermannTyton
- Series
- Package
Bulk
- Product Status
Active
- Label Type
Self Laminating
- Label Size
1.00" x 3.75" (25.4mm x 95.3mm)
- Color
White
- Material
Vinyl
- For Use With/Related Products
Thermal Transfer Printer
- Operating Temperature
-46°C ~ 90°C