Harwin Inc. M50-9102542
- Manufacturer
- Harwin Inc.
- Model Name
- M50-9102542
- Datasheet
- Datasheet
- Description
- IDC F/F 25POS RIBBON CBL ASSY
- Quantity
In stock: 120
Bag
| Unit Price | Quantity | Ext Price |
|---|---|---|
- Standard packaging:
- 50
If you have any questions about product prices, please request a quote from our sales.
Product Attributes
- Mfr
Harwin Inc.
- Series
Archer M50
- Package
Bag
- Product Status
Active
- Connector Type
Socket to Socket
- Number of Positions
50
- Number of Rows
2
- Pitch - Connector
0.050" (1.27mm)
- Pitch - Cable
0.025" (0.64mm)
- Length
0.492' (150.00mm, 5.91")