Harwin Inc. M300-MC21005M1-0450L
- Model Name
- M300-MC21005M1-0450L
- Description
- CBL ASS 3MM M 10POS DUAL 450MM
- Quantity
In stock: 3
- Connector Type
Plug to Individual Wire Leads
- Pitch - Connector
0.118" (3.00mm)
- Pitch - Cable
- Length
1.48' (450.00mm)