Harwin Inc. M300-MC10605M1-0150L
- Model Name
- M300-MC10605M1-0150L
- Description
- CBL ASS 3MM M 6POS DUAL 150MM
- Quantity
In stock: 100
- Connector Type
Plug to Individual Wire Leads
- Number of Positions
6
- Pitch - Connector
0.118" (3.00mm)
- Pitch - Cable
- Length
0.492' (150.00mm, 5.91")