Harwin Inc. M300-FC10605F2-0450L
- Manufacturer
- Harwin Inc.
- Model Name
- M300-FC10605F2-0450L
- Datasheet
- Datasheet
- Description
- CBL ASS 3MM F 6POS DUAL 450MM
- Quantity
In stock: 126
Bag
| Unit Price | Quantity | Ext Price |
|---|---|---|
- Standard packaging:
- 10
If you have any questions about product prices, please request a quote from our sales.
Product Attributes
- Mfr
Harwin Inc.
- Series
M300
- Package
Bag
- Product Status
Active
- Connector Type
Socket to Individual Wire Leads
- Number of Positions
6
- Number of Rows
2
- Pitch - Connector
0.118" (3.00mm)
- Pitch - Cable
- Length
1.48' (450.00mm)