Harwin Inc. G125-MC42605L4-0300M
- Manufacturer
- Harwin Inc.
- Model Name
- G125-MC42605L4-0300M
- Description
- 1.25MM M/M 26POS 32AWG 300MM
- Quantity
Out of stock
Products may be out of stock or no longer in production,Please contact our sales for details.
Product Attributes
- Mfr
Harwin Inc.
- Series
Gecko G125
- Package
Bag
- Product Status
Obsolete
- Connector Type
Plug to Plug
- Number of Positions
26
- Number of Rows
2
- Pitch - Connector
0.049" (1.25mm)
- Pitch - Cable
- Length
0.984' (300.00mm, 11.81")