Harwin Inc. G125-MC33405L4-0300F
- Manufacturer
- Harwin Inc.
- Model Name
- G125-MC33405L4-0300F
- Description
- 1.25MM M/F 34POS 30AWG 300MM
- Quantity
Out of stock
Products may be out of stock or no longer in production,Please contact our sales for details.
Product Attributes
- Mfr
Harwin Inc.
- Series
Gecko G125
- Package
Bag
- Product Status
Active
- Connector Type
Socket to Plug
- Number of Positions
34
- Number of Rows
2
- Pitch - Connector
0.049" (1.25mm)
- Pitch - Cable
- Length
0.984' (300.00mm, 11.81")