Harwin Inc. G125-FC31605L0-0150F
- Manufacturer
- Harwin Inc.
- Model Name
- G125-FC31605L0-0150F
- Description
- 1.25MM F/F 16POS 30AWG 150MM
- Quantity
Out of stock
Products may be out of stock or no longer in production,Please contact our sales for details.
Product Attributes
- Mfr
Harwin Inc.
- Series
Gecko G125
- Package
Bag
- Product Status
Active
- Connector Type
Socket to Socket
- Number of Positions
16
- Number of Rows
2
- Pitch - Connector
0.049" (1.25mm)
- Pitch - Cable
- Length
0.492' (150.00mm, 5.91")