Finisar Corporation FTLX3813M347
- Manufacturer
- Finisar Corporation
- Model Name
- FTLX3813M347
- Datasheet
- Datasheet
- Description
- TXRX DWDM EML 100GHZ APD XFP
- Quantity
Out of stock
Products may be out of stock or no longer in production,Please contact our sales for details.
Product Attributes
- Mfr
Finisar Corporation
- Series
- Package
Bulk
- Product Status
Obsolete
- Data Rate
8.5 ~ 11.32Gbps
- Wavelength
1540nm
- Applications
Ethernet
- Voltage - Supply
3.3V, 5V