Essentra Components 22MP07509W
- Manufacturer
- Essentra Components
- Model Name
- 22MP07509W
- Datasheet
- Datasheet
- Description
- BUSHING 0.562" NYLON WHITE
- Quantity
In stock: 1000
Bulk
| Unit Price | Quantity | Ext Price |
|---|---|---|
- Standard packaging:
- 1000
If you have any questions about product prices, please request a quote from our sales.
Product Attributes
- Mfr
Essentra Components
- Series
- Package
Bulk
- Product Status
Active
- Bushing, Grommet Type
Bushing
- For Use With/Related Products
Cable, Wires
- Panel Thickness
0.125" (3.18mm)
- Panel Cutout Dimensions
Circular - 0.750" (19.05mm)
- Diameter - Inside
0.562" (14.27mm)