Eaton - Bussmann Electrical Division CCP2B-1-30CF
- Manufacturer
- Eaton - Bussmann Electrical Division
- Model Name
- CCP2B-1-30CF
- Datasheet
- Datasheet
- Description
- SWTCH COMP FUSE CARRIER 600V 30A
- Quantity
In stock: 1
Bulk
| Unit Price | Quantity | Ext Price |
|---|---|---|
- Standard packaging:
- 1
If you have any questions about product prices, please request a quote from our sales.
Product Attributes
- Mfr
- Series
Cubefuse® CCP2B
- Package
Bulk
- Product Status
Active
- Type
Fuse Carrier
- Voltage
347V
- Current
30A