Diodes Incorporated FL2500278
- Manufacturer
- Diodes Incorporated
- Model Name
- FL2500278
- Datasheet
- Datasheet
- Description
- CRYSTAL 25.000625MHZ 12PF SMD
- Quantity
Availability to Order
Products need to verify price and stock, please send inquiry or contact sales
Tape & Reel (TR)
| Unit Price | Quantity | Ext Price |
|---|---|---|
- Standard packaging:
- 3000
Product Attributes
- Mfr
Diodes Incorporated
- Series
SaRonix-eCera™ FL
- Package
Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)Digi-Reel®
- Product Status
Active
- Type
MHz Crystal
- Frequency
25.000625 MHz
- Frequency Stability
±20ppm
- Frequency Tolerance
±10ppm
- Load Capacitance
12pF
- ESR (Equivalent Series Resistance)
30 Ohms
- Operating Mode
Fundamental
- Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
- Mounting Type
Surface Mount
- Package / Case
4-SMD, No Lead
- Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Height - Seated (Max)
0.031" (0.78mm)