Diodes Incorporated DZ23C51-7-F Tape & Reel (TR)
- Manufacturer
- Diodes Incorporated
- Model Name
- DZ23C51-7-F
- Description
- DIODE ZENER ARRAY 51V SOT23-3
- packaging
- Quantity
In stock: 3495
Tape & Reel (TR)
| Unit Price | Quantity | Ext Price |
|---|---|---|
- Standard packaging:
- 3000
If you have any questions about product prices, please request a quote from our sales.
Product Attributes
- Mfr
Diodes Incorporated
- Series
- Package
Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)Digi-Reel®
- Voltage - Zener (Nom) (Vz)
51 V
- Tolerance
±5%
- Power - Max
300 mW
- Impedance (Max) (Zzt)
100 Ohms
- Operating Temperature
-65°C ~ 150°C