Diodes Incorporated AL5809Q-150EV1
- Manufacturer
- Diodes Incorporated
- Model Name
- AL5809Q-150EV1
- Datasheet
- Datasheet
- Description
- EVAL BOARD FOR AL5809Q 150MA
- Quantity
Availability to Order
Products need to verify price and stock, please send inquiry or contact sales
Box
| Unit Price | Quantity | Ext Price |
|---|---|---|
- Standard packaging:
- 1
Product Attributes
- Mfr
Diodes Incorporated
- Series
- Package
Box
- Product Status
Active
- Current - Output / Channel
150mA
- Outputs and Type
1, Non-Isolated
- Voltage - Output
- Features
Dimmable
- Voltage - Input
2.5V ~ 60V