Cvilux USA CA3404P1000-NH
- Manufacturer
- Cvilux USA
- Model Name
- CA3404P1000-NH
- Datasheet
- Datasheet
- Description
- 1.27MM (.050) FLAT CABLE - IDC D
- Quantity
In stock: 2042
Tube
| Unit Price | Quantity | Ext Price |
|---|---|---|
- Standard packaging:
- 1
If you have any questions about product prices, please request a quote from our sales.
Product Attributes
- Mfr
Cvilux USA
- Series
CA34
- Package
Tube
- Product Status
Active
- Connector Type
Ribbon Cable, DIP Header
- Number of Positions
4
- Cable Pitch
0.100" (2.54mm)
- Board-Side Pitch
0.050" (1.27mm)
- Number of Rows
2
- Row Spacing
0.100" (2.54mm)