Cinch Connectivity Solutions Trompeter PTWY-24-78
- Manufacturer
- Cinch Connectivity Solutions Trompeter
- Model Name
- PTWY-24-78
- Datasheet
- Datasheet
- Description
- CBL ASSY TRB PLUG TO PLUG 24"
- Quantity
Availability to Order
Products need to verify price and stock, please send inquiry or contact sales
Bulk
| Unit Price | Quantity | Ext Price |
|---|---|---|
- Standard packaging:
- 10
Product Attributes
- Mfr
- Series
- Package
Bulk
- Product Status
Active
- Style
TRB to TRB
- 1st Connector
TRB Plug
- 1st Contact Gender
Male
- 1st Connector Mounting Type
- 1st Connector Mounting Feature
- 2nd Connector
TRB Plug
- 2nd Contact Gender
Male
- 2nd Connector Mounting Type
- 2nd Connector Mounting Feature
- Length
24.00" (609.60mm)
- Cable Type
Twinaxial
- Overall Impedance
78 Ohms