Brady Corporation M7-375-175-342-YL
- Manufacturer
- Brady Corporation
- Model Name
- M7-375-175-342-YL
- Datasheet
- Datasheet
- Description
- SLEEVE .375DIA YL 1.75" RL/100
- Quantity
Availability to Order
Products need to verify price and stock, please send inquiry or contact sales
Box
| Unit Price | Quantity | Ext Price |
|---|---|---|
- Standard packaging:
- 1
Product Attributes
- Mfr
Brady Corporation
- Series
PermaSleeve®
- Package
Box
- Product Status
Active
- Label Type
Heat Shrinkable
- Label Size
1.50" W x 0.38" Dia (38.1mm x 9.5mm); Cable O.D. 0.13" ~ 0.32" (3.2mm ~ 8.1mm)