Assmann WSW Components AFFC-100-10-203-11
- Manufacturer
- Assmann WSW Components
- Model Name
- AFFC-100-10-203-11
- Datasheet
- Datasheet
- Description
- FFC CABLE 1.00MM 10 CONDUCTOR 20
- Quantity
In stock: 416
Bulk
| Unit Price | Quantity | Ext Price |
|---|---|---|
- Standard packaging:
- 100
If you have any questions about product prices, please request a quote from our sales.
Product Attributes
- Mfr
Assmann WSW Components
- Series
- Package
Bulk
- Product Status
Active
- Cable Type
FFC, FPC
- Number of Conductors
10
- Pitch
0.039" (1.00mm)
- Length
8.000" (203.20mm)
- Length - Exposed Ends
0.138" (3.50mm)