Anatech Electronics Inc. AM849-894D811
- Manufacturer
- Anatech Electronics Inc.
- Model Name
- AM849-894D811
- Datasheet
- Datasheet
- Description
- 849/894 MHZ CERAMIC DUPLEXER
- Quantity
Out of stock
Products may be out of stock or no longer in production,Please contact our sales for details.
Product Attributes
- Mfr
Anatech Electronics Inc.
- Series
- Package
Box
- Product Status
Active
- Type
Duplexer
- Frequency Bands (Low / High)
849MHz ~ 850.5MHz / 894MHz ~ 895.5MHz