4D Systems Pty Ltd SK-GEN4-32D-CLB-PI
- Manufacturer
- 4D Systems Pty Ltd
- Model Name
- SK-GEN4-32D-CLB-PI
- Datasheet
- Datasheet
- Description
- DISPLAY LCD TFT 3.2" 240X320
- Quantity
Availability to Order
Products need to verify price and stock, please send inquiry or contact sales
Box
| Unit Price | Quantity | Ext Price |
|---|---|---|
- Standard packaging:
- 1
Product Attributes
- Mfr
4D Systems Pty Ltd
- Series
gen4
- Package
Box
- Product Status
Active
- Display Type
TFT - Color
- Display Mode
Transmissive
- Touchscreen
- Diagonal Screen Size
3.2" (81.28mm)
- Viewing Area
48.60mm W x 64.80mm H
- Backlight
LED - White
- Dot Pixels
240 x 320
- Interface
Parallel/Serial
- Graphics Color
Red, Green, Blue (RGB)
- Background Color
- Dot Size
- Dot Pitch
0.20mm W x 0.20mm H